O firmie


Wszytko zaczęło się od dziecięcych marzeń. Każda mała dziewczynka (ta trochę większa też) marzy o księciu z bajki, białej sukni i bajkowym ślubie. Początkowo tworzyłam własnoręczne dekoracje ślubne, później pomagałam znajomym w organizowaniu ich własnych ślubów i wesel. W końcu podjęłam decyzję o założeniu własnej firmy i robieniu tego, co lubię i kocham – kompleksowym organizowaniu ślubów i wesel.


Początkowo działałam sama. Dzisiaj współpracuję z różnymi profesjonalistami. Nieoceniony jest fotograf, który potrafi uwiecznić piękno chwili i wzruszenie nie tylko na twarzach Młodej Pary, ale także gości. Ślub i wesele warto zarejestrować także w formie filmu i po latach wrócić do tych momentów. Nasz zespół tworzą także kierowcy, których zadaniem jest punktualne dowiezienie Młodej Pary do kościoła czy miejsca ceremonii oraz na salę weselną. Wiemy, jak dużym problemem dla Młodej Pary może być wybór odpowiedniej dekoracji ślubnej. Tym zajmuję się osobiście. Doradzam w wyborze odpowiednich kwiatów. Proponuję motywy przewodnie i inne nietypowe rozwiązania. Współpracuję z kilkoma zespołami weselnymi, wokalistami i dj-ami, którzy umilą tę wyjątkową uroczystość. Zajmujemy się także cateringiem. Oferujemy pomoc w ustaleniu menu.

DZIĘKI NAM ŚLUB BĘDZIE WASZYM NAJPIĘKNIEJSZYM DNIEM W ŻYCIU!


Jesteśmy zgranym zespołem, który tworzą profesjonaliści z pasją. Dzięki nam Wasz ślub będzie spełnieniem marzeń i na długo pozostanie w pamięci nie tylko Waszej, ale także Waszych gości. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy element związany ze ślubem i weselem: transport, dekoracje ślubne i weselne, dekoracje w domu Pani Młodej, oprawa muzyczna, zdjęcia i kamerzysta oraz catering były dopracowane w każdym calu.
Działamy w Toruniu i w okolicach.

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok